Szukasz dobrego sposobu na ogrzewanie mieszkania? Polecamy podłogowe instalacje grzewcze! To rozwiązanie nie tylko zapewnia komfort domownikom i odpowiedni rozkład temperatury w każdym pomieszczeniu, ale jest też energooszczędne i tanie!

Czy warto inwestować w ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe uznawane jest za jedno z najlepszych rozwiązań zapewniających równomierny komfort cieplny przy niższej temperaturze niż w przypadku klasycznych instalacji grzewczych. Jest to system niskotemperaturowy o wysokiej funkcjonalności i trwałości. Instalacje podłogowe to też zdrowy sposób na ogrzewanie – minimalna cyrkulacja powietrza sprawia, że kurz nie osiada się na powierzchniach o niskiej temperaturze, zmniejsza się ilość zanieczyszczeń, a wilgotność powietrza wzrasta, podnosząc tym samym jego jakość.

Instalacje grzewcze – oferta dla Klientów z Gliwic

Poprawnie wykonana instalacja grzewcza z wysokiej jakości materiałów równomiernie rozprowadza ciepło w każdym pomieszczeniu – nie ma miejsc przegrzanych czy niedogrzanych. Jeśli jesteś zainteresowany instalacją ogrzewania płaszczyznowego montowanego w podłodze i zasilanego wodą grzewczą, skontaktuj się z nami! Klientom naszej firmy zapewniamy kompleksową obsługę – pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania grzewcze, przygotowujemy podłoże do instalacji i wykonujemy warstwy końcowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny przez
formularz kontaktowy
lub telefonicznie pod numer 730-271-772