Jedną z metod ogrzewania pomieszczeń jest ogrzewanie podłogowe, które instalowane jest w coraz większej liczbie domów oraz mieszkań. Nic dziwnego, że nowe budownictwo korzysta z tej technologii, ponieważ niesie ona za sobą wiele korzyści. W firmie WARMAH specjalizujemy się w najwyższej jakości instalacjach grzewczych, dlatego naszym Klientom z Tarnowskich Gór i okolic możemy zaoferować profesjonalne wsparcie hydraulików w zakresie wykonania ogrzewania podłogowego wraz z posadzką betonową. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w to rozwiązanie!

Ogrzewanie podłogowe dla zainteresowanych z Tarnowskich Gór

Ogrzewanie zainstalowane w podłodze może stanowić jedyne źródło ogrzewania bądź działać pomocniczo dla głównej instalacji grzewczej. W podłodze montuje się rury, a przepływająca w nich woda zostaje ogrzana przez kocioł grzewczy do niewielkiej temperatury, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie niskich kosztów ogrzewania przy jednoczesnym uzyskaniu ciepła w pomieszczeniu. Mimo niewysokiej temperatury wody grzewczej instalacja w podłodze zapewnia komfort cieplny, jak również równomierne rozprowadzenie ciepła po całym wnętrzu.

WARMAH – hydraulicy doświadczeni w nowoczesnych instalacjach grzewczych

Szukasz firmy z okolic Tarnowskich Gór, która podejmie się wykonania ogrzewania podłogowego w Twoim domu? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu! W WARMAH zajmujemy się wykonywaniem instalacji ogrzewania podłogowego oraz wylewki podłogowej, która stanowi warstwę końcową całej realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie oraz kompleksowo, biorąc pod uwagę wszelkie sugestie ze strony Klienta. Wykonanie przez nas ogrzewania podłogowego obejmuje m.in. montaż rurek instalacyjnych, podłączenie instalacji grzewczej, wykonanie próby szczelności oraz betonowej posadzki.

Godny zaufania hydraulik z Tarnowskich Gór specjalizujący się w instalacjach grzewczych? Tylko w WARMAH!

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów prowadzonej przez nas firmy, chcielibyśmy zaoferować kompleksowe wsparcie w projektowaniu, montowaniu oraz serwisie instalacji grzewczych. Jako zespół odpowiednio wykwalifikowanych hydraulików gwarantujemy profesjonalną realizację nawet najbardziej wymagających zleceń na terenie Tarnowskich Gór i okolic.

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami już dziś! Skorzystaj z naszej oferty – ciesz się ciepłą podłogą w swoim domu!

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny przez
formularz kontaktowy
lub telefonicznie pod numer 730-271-772