Planujesz budowę domu jednorodzinnego w okolicach Strzelec Opolskich? Szukasz sprawdzonego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się montażem instalacji grzewczej? Doskonale trafiłeś! Firmę WARMAH tworzą specjaliści od lat zajmujący się montażem grzejników, głowic termostatycznych, a także ogrzewania podłogowego. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy!

Specjaliści od instalacji grzewczych

Naszym Klientom z Opola oraz okolic oferujemy instalację grzewczą z grzejnikami ściennymi w systemie trójnikowym bądź z rozdzielaczem. Po zamontowaniu kaloryferów oraz głowic termostatycznych przeprowadzamy próby szczelności, aby zagwarantować niezawodność wykonanej usługi. Istnieje również możliwość zainstalowania systemu z inteligentnym sterowaniem za pomocą smartfona. Przekonaj się, jak komfortowe warunki możesz mieć w swoim wymarzonym domu!

Kompleksowe wykonawstwo instalacji grzewczych na terenie Strzelec Opolskich i okolic

Wykonujemy nie tylko instalacje złożone z grzejników ściennych, ale także ogrzewanie podłogowe, które znacząco wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania domu jednorodzinnego. Usługa kompleksowego montażu obejmuje również wykonanie wyrównanego podłoża betonowego, wyłożenie specjalnego styropianu oraz zakup niezbędnych materiałów i komponentów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz w nowym bądź remontowanym domu w Opolu zamontować nową, niezawodną instalację grzewczą. Zapraszamy!

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny przez
formularz kontaktowy
lub telefonicznie pod numer 730-271-772