Marzy Ci się montaż nowoczesnej instalacji grzewczej? Jesteś w trakcie budowy domu i chciałbyś zainwestować w komfortowe ogrzewanie podłogowe zamiast tradycyjnych grzejników? Dobrze trafiłeś! W WARMAH oferujemy kompleksowe usługi obejmujące cały proces przygotowania, instalację oraz warstwę końcową. Co ważne, możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanego, doświadczonego hydraulika na każdym etapie realizacji zlecenia, niezależnie od tego, jak skomplikowany jest projekt. Przekonaj się sam – zapraszamy do współpracy na terenie Lublińca!

WARMAH – instalacje grzewcze dla Klientów z Lublińca i okolic

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że ogrzewanie podłogowe staje się dziś jednym z najchętniej wybieranych sposobów na ogrzewanie budynków lub też wybranych pomieszczeń. Idealnie działa ono zarówno w przypadku podłogi wyłożonej płytkami, panelami, drewnem, kamieniem, jak i betonem. Ponadto wyklucza kupno oraz wstawianie grzejników, które niekiedy mogą zabierać naprawdę sporo przestrzeni. Marzysz o wychodzeniu z kąpieli prosto na rozgrzane płytki? Chciałbyś móc zimą położyć się na ciepłej podłodze? Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalni hydraulicyLublińca

W przypadku podjęcia decyzji o montażu ogrzewania podłogowego zachęcamy do skorzystania z usług WARMAH. Z przyjemnością zajmiemy się całym procesem umiejscowienia instalacji grzewczej, który obejmuje m.in. wykładanie styropianu i folii hydroizolacyjnej, rozkładanie rurek, podłączanie ogrzewania czy wykonanie prób szczelności. Mieszkasz w Lublińcu lub okolicy? Postaw na doskonale wykwalifikowanych hydraulików już dziś!

Niezawodne ogrzewanie podłogowe od WARMAH

Marzy Ci się nowoczesna instalacja grzewcza? Masz sposobność remontu domu bądź mieszkania, a może jesteś dopiero w fazie budowy? Z przyjemnością poznamy wszystkie Twoje oczekiwania i zaproponujemy ogrzewanie podłogowe dopasowane idealnie do konkretnego miejsca oraz Twoich potrzeb. Przekonaj się, dlaczego warto współpracować z doświadczonym hydraulikiem. Zapraszamy Klientów z Lublińca oraz okolic!

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny przez
formularz kontaktowy
lub telefonicznie pod numer 730-271-772