Oferujemy BEZPŁATNE oględziny budynku, jego pomieszczeń, pomiar, doradztwo, kosztorys.

Wylewki maszynowe

Wykonanie wysokiej jakości wylewek betonowych przy pomocy agregatu MIXOKRET. Do ostatecznej obróbki naszych wylewek używamy MECHANICZNYCH ZACIERACZEK dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia(panele, płytki, deski parkiet, kamień).

Dzięki stosowanej przez nas technologii, doświadczeniu naszych pracowników oraz fachowej wykwalifikowanej załodze, wykonywane przez nas wylewki odznaczają się najwyższą jakością. Wykonujemy tylko i wyłącznie wylewki.

Pomiaru dokonujemy niwelatorem laserowym! Dzięki tej metodzie uzyskujemy idealny poziom wylewki w całym budynku.

Posadzki styrobetonowe

Styrobeton to lekki beton o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Styrobeton wytwarzany jest na bazie granulatu styropianowego. Stosowanym do wykonywania izolujących podkładów podłogowych, szczególnie polecanym do budowy domów energooszczędnych oraz stosowania na nierównym podłożu. Styrobeton gwarantuje trwałą stabilność podłoża (zapobiega zjawisku klawiszowania płyt izolacyjnych) oraz eliminuje lub w znacznym stopniu ogranicza powstawanie mostków termicznych. Dodatkowo styrobeton zapewnia doskonałe dopasowanie do podłoża, niski ciężar właściwy, bardzo dobre termiczne i akustyczne właściwości izolacyjne, dużą wytrzymałość na ściskanie oraz wysoką wydajność i szybkość realizacji.

ZALETY:

  • bardzo dobrze izoluje termicznie
  • lekki - niewielkie obciążenie konstrukcji
  • wytrzymały na ściskanie i zginanie
  • ekologiczny

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe jest jednym ze sposobów ogrzewania całego budynku lub tylko wybranych pomieszczeń. W podłodze zabudowane są rury przez które przepływa woda grzewcza o niskiej temperaturze, od 35 do 50°C . Ze względu na niską temperaturę wody grzewczej nazywane jest ogrzewaniem niskotemperaturowym .Niska temperatura wody grzewczej sprawia że źródła ciepła pracują najefektywniej, zapewniając maksymalne oszczędności na kosztach ogrzewania.

W ogrzewaniu podłogowym grzejnikiem jest cała powierzchnia podłogi – „grzejnik” ma dużą powierzchnię, w ok. 70% oddaje ciepło przez promieniowanie, zapewnia optymalny dla komfortu człowieka rozkład temperatury w pomieszczeniu, a temperatura posadzki wynosi jedynie od 26 do 29°C – czyli odczujemy, że podłoga jest tylko lekko ciepła.

Termoizolacje

Zajmujemy się kompleksowo wykonaniem termoizolacji styropianowej, ustaleniem jej grubości , ilości warstw, zakupem materiału oraz dokładnym i równym wyłożeniem. Stosujemy również wstępne termoizolacje z styrobetonu.

Hydroizoladropdown-menucje

Hydroizolacja folią budowlaną. Znajduje zastosowanie jako warstwa przeciwwilgociowa pod posadzki oraz warstwa ochronna zabezpieczająca przed zawilgoceniem izolacji termicznej i akustycznej.

Hydroizolacja wewnętrzna masą dwuskładnikową CEMIZOL 2EP przeznaczony jest do wykonywania elastycznych, wodochronnych izolacji konstrukcji i powierzchni budowlanych w miejscach narażonych na oddziaływanie wody i wilgoci (ściany, podłogi, balkony, tarasy, CEMIZOL 2EP ze względu na swą elastyczność może być stasowany na podłoża silnie obciążone.