Instalacje grzewcze – oferta dla Klientów z Katowic i nie tylko

Klientom z Katowic – a także innych miejscowości na terenie województwa śląskiego – oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji grzewczej. System ogrzewania jest niezwykle ważnym elementem w budowie domu jednorodzinnego i warto już na etapie planowania zdecydować, jaki chcemy mieć rodzaj instalacji. Skontaktuj się z nami, aby poznać najlepsze rozwiązania dla swojego domu!

Wykonawstwo instalacji grzewczych na Śląsku

Wykonujemy zarówno klasyczne instalacje grzewcze z grzejnikami ściennymi, jak i ogrzewanie podłogowe. W przypadku tradycyjnych kaloryferów dysponujemy systemem trójnikowym oraz z rozdzielaczem. W ramach kompleksowego wykonania usługi montujemy podejścia, grzejniki, głowice termostatyczne, a na koniec przeprowadzamy próby szczelności. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Katowic, jak również innych miejscowości w województwie śląskim!

Montaż instalacji grzewczych w województwie śląskim

Klientom, którzy planują budowę domu jednorodzinnego w Katowicach lub innej miejscowości na Śląsku oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacją ogrzewania podłogowego, które jest nie tylko komfortowym rozwiązaniem, ale także opłacalnym. W ramach tej propozycji wykonujemy wyrównanie podłoża, wykładamy je styropianem o specjalnych parametrach oraz kupujemy niezbędne materiały, np. rozdzielacze, rurki itp. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zamontować w domu nową instalację grzewczą z nowoczesnym sterowaniem za pomocą smartfona. Zapraszamy!

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny przez
formularz kontaktowy
lub telefonicznie pod numer 730-271-772